« بسمه تعالی »
شکر و سپاس خدای متعال را که خوان گسترده لطفش را بر ما گشود تا در این ماه پاکی و روشنی ، ماه برکت و غفران و نیایش‌های عارفانه و بندگی خالصانه، شکر عبودیت را به جا ‌آوریم .
منت خدای را که توفیق عنایت فرمود تا در کسوت مقدس و شریف معلمی درعرصه تعلیم و تربیت اسلامی، ادامه دهنده راه انبیاء و اولیاء الهی باشیم.
یاد و خاطره بزرگ معلم اخلاق، استاد شهید مرتضی مطهری را گرامی داشته، به روان پاک ایشان، شهدای فرهنگی و دانش آموز، درود فرستاده و روز و هفته بزرگداشت مقام والای معلم را خدمت تمامی عزیزان گرانقدر تبریک و تهنیت عرض می نمایم .
گرچه در این ایام، وجود این ویروس منحوس، فرصت گردهمائی را از ما گرفته و بین حضور ما و دانش آموزان فاصله انداخته و گرمای عشق و محبت را در مدرسه ها و کلاس ها از حرارت انداخته، لیکن حضور بانشاط و مجدانه همکاران و معلمین عزیز در مدرسه غیرحضوری، با تمامی سختی ها و مشقاتی که برای خود وخانواده شان ایجاد نموده است، موجب شد تا ثابت کنند که امتداد فاصله از اعتبار عاطفه نمی کاهد …
من الله توفیق … و اجرکم عندالله
از صمیم قلب قدردان زحمات، خدمات و صبوری شما عزیزان بوده و از حضوری که به جهت تحمیل شرایط موجود پیش می آید، عذرخواهی می نمایم و آرزومند موفقیت و سربلندی شما همکاران و معلمین عزیز در خانواده بزرگ موسسه فرهنگی شهدای مؤتلفه اسلامی هستم و امیدوارم که طاعات و عبادات شما در این ماه رحمت و رأفت مقبول افتد و ما را از دعای خیر، فراموش نفرمایید.
در پایان به رسم وظیفه و ادب ، یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و نیز شهدا و مرحومین و بانیان خیر مجموعه شهدای موتلفه اسلامی را گرامی داشته، طول عمر با عزت همراه با صحت و سلامت رهبر معظم انقلاب و فرج حضرت صاحب الامر (عج) را از درگاه ایزد یکتا خواستارم.
وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى
فهرست